Category Archives: imagenes

NOTES BÀSQUET N2 EERE

Un cop feta la junta d’avaluació del cicle final de bàsquet (N2), els alumnes que l’han cursat poden passar a recollir els butlletins a partir de divendres 19 de juliol.

Recordau, també, que els qui estiguin interessats (i compleixin els requisits*) podran matricular-se del BFP el mateix divendres o el dilluns 22.

*requisits: Haver superat els mòduls Bases de l’aprenentatge esportiu i Bases de l’entrenament esportiu (del Bloc Comú) i Formació del jugador a l’etapa de tecnificació i Entrenament en bàsquet (del Bloc Específic)

LLISTES D’ESPERA FP

Llista espera grau mitjà IES CTEIB 19-20

Llista espera grau superior IES CTEIB 19-20

LLISTES DEFINITIVES GRAU SUPERIOR I DOCUMENTS DE MATRÍCULA

LListes def grau superior IES CTEIB 19-20

AQUÍ TENIU LES INSTRUCCIONS DE MATRÍCULA I ELS DOCUMENTS NECESSARIS PER FORMALITZAR-LA.

Instruccions GS

Autorització tractament de dades MAJORS D’EDAT

Full AMIPA

Full AUTORITZACIONS

FULL DE MATRICULA AFD32

LLISTES DEFINITIVES GRAU MITJÀ I DOCUMENTS DE MATRÍCULA

LListes def grau mitjà IES CTEIB 19-20

AQUÍ TENIU LES INSTRUCCIONS DE MATRÍCULA I ELS DOCUMENTS NECESSARIS PER FORMALITZAR-LA.

Instruccions GM

Autorització tractament de dades MAJORS D’EDAT

Autorització tractament de dades MENORS

Full AMIPA

Full AUTORITZACIONS

FULL DE MATRICULA AFD21

CALENDARI EXÀMENS SETEMBRE

Vos deixam a continuació l’arxiu pdf amb el calendari dels exàmens de setembre.

CONVOCATÒRIA EXTRAORDINÀRIA CURS 2018-2019

CALENDARI DE MATRÍCULA CURS 19/20

CALENDARI DE MATRÍCULA CURS 19-20

LLISTATS DE LLIBRES DE TEXT CURS 19/20

 

AQUÍ PODEU CONSULTAR EL LLISTAT DE LLIBRES PEL PROPER CURS PER NIVELLS I ESTUDIS.

COM CADA ANY, LA DISTRIBUÏDORA ROTGER FA UNA VENDA DE LLIBRES AL CENTRE A PRINCIPI DE CURS.

ELS DIES I HORARIS SERAN ELS SEGÜENTS:

Dimarts, 10 de setembre : de 09.00 a 17.00h.

Dimecres, 11 de setembre : de 10.00 a 14.00h.

Dijous 12 de setembre: de 10:00 a 14:00h.

3r ESO

4t ESO

1r BATXILLERAT, BLOC 1 i BLOC 2

2n BATXILLERAT, BLOC 2 i BLOC 3

Grau Mitjà

Grau Superior (Animació d’activitats físiques i esportives)

Grau Superior (Condicionament físic) NOU!

 

LLISTES DEFINITIVES INSCRIPCIÓ CURSOS EERE 19-20

Podeu comprovar a cada enllaç les llistes definitives dels inscrits a les diferents modalitats:

BÀSQUET N1: BÀSQUET, N1 (DFNTV)

BÀSQUET N2: BÀSQUET, N2 (DFNTV)

BÀSQUET N3: BÀSQUET, N3 (DFNTV)

MUNTANYA N1: MUNTANYA, N1 (DFNTV)

MUNTANYA N2 BARRANQUISME: MUNTANYA, N2 BARRANQ (DFNTV)

VELA N1: VELA, N1 (DFNTV)

VELA N2: VELA, N2 (DFNTV)

Avui, dia 3, s’obre el termini per fer la matrícula  i es tancarà demà, dia 4.

 

MATRÍCULA 2n CURS DE GRAU SUPERIOR

 

Instruccions 2n Grau Superior

Autorització tractament dades majors d’edat

FULL DE MATRICULA 2n Grau Superior

 

LLISTES PROVISIONALS INSCRIPCIÓ CURSOS EERE 19-20

Podeu comprovar a cada enllaç els inscrits a les diferents modalitats:

BÀSQUET N1: BÀSQUET, N1

BÀSQUET N2: BÀSQUET, N2

BÀSQUET N3: BÀSQUET, N3

MUNTANYA N1: MUNTANYA, N1

MUNTANYA N2 BARRANQUISME: MUNTANYA, N2 BARRANQ

VELA N1: VELA, N1

VELA N2: VELA, N2

Recordau que dimecres dia 3 sortiran les llistes definitives.

El termini per fer la matrícula s’obrirà el mateix dia 3 i es tancarà dia 4.